پنل تلویزیون نمایشگرهای ایرانی

شرکت اسنوا اولین تلویزیون با پنل نمایشگرهای ایرانی را تولید خواهد کرد. Snowa از افتتاح عملیاتی خط تولید پنل نمایش خبر داده است.

شکل- پنل تلویزیون نمایشگرهای ایرانی

اسنوا اولین پنل تلویزیون نمایشگرهای ایرانی خواهد بود؟

شرکت اسنوا اولین تلویزیون با پنل نمایشگرهای ایرانی را تولید خواهد کرد. Snowa از افتتاح عملیاتی خط تولید پنل نمایش خبر داده است.
در نیمه‌های سال ۱۳۹۹، گزارش‌هایی مبنی بر معرفی تلویزیون‌های متفاوت از اسنوا با پنل‌های ایرانی وجود داشت که به دلیل تکنولوژی‌های پیچیده تولید، این خبر تاکنون تایید نشده بود. گمانه‌زنی‌ها ادامه داشت که در نهایت، کارخانجات تولید کننده اسنوا، خبر از افتتاح عملیاتی خط تولید پنل نمایش داده است که می‌تواند نقطه عطفی در تلویزیون‌های تولید ایران باشد. این بزرگترین و پیچیده‌ترین سرمایه‌گذاری گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب پس از سایت تولید برد در هلدینگ لوازم خانگی خود است.

پنل نمایشگرهای ایرانی

سایت تولید تلویزیون، در زمینی به وسعت ۸۰۰۰ متر مربع فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با تولید CRT در ابعاد ۱۴، ۲۱ و ۲۹ اینچ آغاز کرد و در حال حاضر تلویزیون‌هایی led تا سایز ۷۵ اینچ را روی خط تولید خود قرار می‌دهد. این سایت با داشتن دستگاه‌های TDK و AVK به منظور مونتاژ تمام‌اتوماتیک بردهای الکترونیکی، دستگاه Soldering تمام‌اتوماتیک، دستگاه BGA، دستگاه شستشوی برد آلتراسونیک، تجهیزات Signal Room جهت تولید شبکه‌های آنالوگ و دیجیتال و داشتن اتاق Clean Room، از مجموعه‌های منحصر‌به‌فرد در این زمینه محسوب می‌شود که در این مرحله، تولید پنل تصویر، این چرخه را کامل می‌کند.

معرفی پنل‌های ایرانی که برای اولین بار در ایران و روی دومین خط خاورمیانه می‌تواند تولید شود، انقلابی در زمینه لوازم خانگی کشور بوده و اجازه معرفی ویژگی‌های جدیدی را به تمامی محصولات اسنوا خواهد داد.

اسنوا در چند سال گذشته، فعالیت‌های گسترده‌ای در طراحی محصول، تکنولوژی‌های صوتی و تصویری تا رابط کاربری انجام داده است و پیش‌بینی می‌شود به دلیل ظرفیت بازار ایران و منطقه خاورمیانه، استراتژی‌های جدیدی را برای توسعه بازارهای فعلی و توسعه محصولاتی متفاوت‌تر به بازارهای بین‌المللی را پیگیری می‌کند. در این راستا چندی پیش نیز این شرکت، سرمایه‌گذاری بزرگی را برای احداث یک مرکز توسعه فناوری و کارخانه نوآوری در همکاری با یک دانشگاه به نام Snowatec انجام داده است تا شبکه علمی خود را نیز تقویت کند.

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم